1.jpg
هلیکوپتر کنترلی

بهترین؟

V911

 100%

گارانتی

توضیحات بیشتر

پیشنهاد ویژه پاییزی

فقط تا پایان آذر ماه 1396

تعویض مدل فرسوده با نو

با هر مدل که بخواهید

توضیحات بیشتر

مقالات مدل

مقالات دیگر

کوادکوپتر سایما

بخریم یا نخریم ؟

واردات مستقیم

اجناس جدید ایران پرواز

پیشنهادهای ما

کوادکوپترها...

.: کدام کوادکوپتر را بخریم ؟ :.

 


کوادکوپترها انواع و اقسام مختلفی دارند. هر کوادکوپتر کاربری خاص خودشان را دارند و بسته به این کاربری ها و ویژگی ها می توانید از بین کوادکوپتر ها انتخاب کنید. اگر فقط برای تفریح و سرگرمی کوادکوپتر می خواهید بهتر است با پول هایی که از سال پیش پس انداز کرده اید و عیدی های اول سال، یک نمونه کوادکوپتر ارزان را تهیه و لذت ببرید اما اگر برای فیلمبرداری، نقشه برداری سه بعدی و دیگر کاربری های حوزه های شغلی این کوادکوپترها را لازم دارید باید پول بیشتری خرج کنید.

البته بیشتر کوادکوپترها هدایت بسیار ساده ای دارند، تا حدی که حتی مبتدی ها هم از پس پرواز با کوادکوپترها برمی آیند. پس فقط بهتر است از ویژگی ها و قیمت های آنها خبر داشته باشید تا بهترین کوادکوپترها را انتخاب کنید.

ما به شما چند نمونه از کوادکوپترهای موجود در بازار را معرفی میکنیم و ویژگی ها و قیمت های شان را ذکر میکنیم که خودتان آنها را با هم مقایسه کنید و تصمیم بگیرید که کدام نمونه را بخرید. همه این کوادکوپترها اغلب در بازار موجود هستند و علاوه بر خرید حضوری، می توانید به راحتی و آنلاین هم آنها را بخرید.

 


 

کوادکوپتر دوربین دار حرفه ای Parrot Bebop

 

کوادکوپتر دوربین دار حرفه ای «Parrot Bebop» را می شود مدل پیشرفته پهباد «A.R Drone» دانست.

کوادکوپتر کوچکی که جزو سریع ترین و باهوش ترین کوادکوپترهای موجود است. همانند کوادکوپتر A.R Drone، این کوادکوپتر هم به وسیله گوشی هوشمند شما کنترل می شود. البته با این تفاوت که اینجا می توانید از یک «Sky Controller» هم استفاده کنید. به این ترتیب، این بار شما کنترل مستقیمی روی پرواز این کوادروتور خواهید داشت.

پهباد دوربین دار Bebop به یک دوربین 14 مگاپیکسلی مجهز است که میدان دیدی 180 درجه ای دارد؛ این یعنی شما می توانید در کادر خود، تصویر تقریبا کاملی از میدان دید جلوی کوادکوپتر داشته باشید. تصاویر ارسالی از کوادکوپتر به خوبی پردازش شده اند، در نتیجه کیفیت تصاویر دریافتی و فوکوس آنها بالاست. در صورت نیاز و هم زمان با ارسال ویدئو کوادکوپتر Bebop می تواند تا حجم هشت گیگابایت از تصاویر با ویدئوهای خود را روی حافظه داخلی اش ذخیره کند.

پهباد دوربین دار Bebop البته نیمه منفی هم دارد. تصاویر ارسالی، ممکن است با تاخیری اندک دریافت شوند و این یعنی برای فیلمبرداری همزمان، آنقدرها خوب نیستند. مشکل دوم قیمت آن است. کوادروتور Bebop تقریبا دو برابر برادر بزرگتر خود قیمت دارد، آن هم بدون کنترل از راه دور. این یعنی شما باید برای خرید یک کنترل جدا (مثل Sky Controller)، به اندازه نصف قیمت پهپادی که خریده اید، هزینه کنید.

قیمت کوادکوپتر : در محدوده 2 میلیون تومان

 


 

کوادکوپتر دوربین دار حرفه ای فانتوم 3 و 4
فانتوم 3 کوادکوپتر دوربین دار حرفه ای

مشهورترین کوادکوپتر بازار ایران


بی تردید کوادکوپترهای «فانتوم»، مشهورترین کوادکوپترهای کنونی بازار هستند به ویژه اگر دنبال کوادکوپتری می گردید که هدایت بسیار ساده ای داشته باشد، کوادروتور فانتوم ۳ یکی از بهترین انتخاب هاست


دقت کنید که پهباد فانتوم ۳، چهار مدل مختلف دارد که بر اساس مدل قیمت و کارآیی شان، اندکی با هم متفاوتند. بهترین و گران ترین مدل، کوادروتور «فانتوم ۳ حرفه ای» است. این مدل، توانایی فیلمبرداری با کیفیت 4کا را دارد و می تواند ۲۰ دقیقه پرواز کند.یک پله پایین تر از آن، می شود کوادکوپتر پیشرفته که تنها تفاوتش با مدل حرفه ای این است که دوربینش به جای 4کا با کیفیت فول اچ دی فیلم می گیرد در پایین ترین پله هم کوادروتور « ساده» قرار دارد. این پهباد با وجود این که سنسورهای حرفه ای مدل های قبلی را ندارد اما همچنان می تواند با برنامه ای از پیش تعیین شده طبق جی پی اس پرواز کند، بدون آن که مستقیما هدایتش کنید یا به آن بگویید که دنبال شما بیایید

چهارمین و آخرین مدل ،کوادکوپتر است که در حقیقت گونه ای ارتقا یافته و محدود از کوادروتور فانتوم ۳ استاندارد با یک دوربین 4کا محسوب می شود که قیمت پایه ای برابر کوادکوپتر فانتوم ۳ پیشرفته دارد، ضمنا اگر دنبال مدل های ارزان تری از پهباد فانتوم هستید، خانواده فانتوم ۲ هم هنوز در بازار پیدا می شود. فقط دقت کنید که هدایت پذیری آنها به خوبی کوادکوپتر فانتوم ۳ نیست و خیلی از ویژگی های آخرین نسل کوادروتور فانتوم را هم ندارند.
قیمت: محدوده 3 میلیون تومان

اما نسخه نسبتا جدید فانتوم , فانتوم 4 و فانتوم 4 حرفه ای میباشد که جهت کارهای حرفه ای تر به شما پیشنهاد میگردد و در محدوده قیمتی 4 الی 6 میلیون به فروش میرسد


کوادکوپتر دوربین دار حرفه ای اینسپایر

 
اینسپایر کوادکوپتر دوربین دار حرفه ای

کوادکوپتری مخصوص حرفه ای ها

این کوادکوپتر یکی از پیشرفته ترین و شاید خوش قیافه ترین کوادکوپترهای موجود در بازار باشد

پهباد دوربین دار « اینسپایر» یک کوادکوپتر همه کاره است. برای مثال، فقط مدل استانداردش همه ویژگی های مدل حرفه ای کوادکوپتر فانتوم را دارد و البته یک چیزهایی هم بیشتر! صد البته کوادروتور «اینسپایر»، هم بزرگتر و هم کیفیت ساختش به مراتب بهتر است و اندازه و سرعتی دو برابر بیشتر از اغلب کوادکوپترهای کنونی بازار (مانند پهباد فانتوم) دارد. قیافه نامتعارف آن باعث شده تا تقریبا هیچ وقت، ملخ های کوادکوپتر تصادفا داخل قاب فیلمبرداری نیفتند.دوربین ۴کا کوادکوپتر اینسپایر، توانایی گردش ۳۶۰ درجه ای را در طول پرواز دارد. این یعنی شما می توانیدنماهای بسیار متنوعی را (مستقل از مسیر حرکت کوادکوپتر) در طول پرواز بگیرید. برای استفاده های حرفه ای تر، پهباد اینسپایر دو مدل دیگر هم دارد که کیفیت تصویربرداری شان به مراتب بهتر است و البته جزو گران ترین کوادروتورهای بازار محسوب می شوند. مدل «پرو»، که یک دوربین حرفه ای با سنسوری هشت برابر بزرگتر از مدل استاندارد روی آن سوار است و مدل «راو» که ۵۰۰ گیگابایت حافظه و توانایی ذخیره «۴کا » را دارد. همان گونه که گفتیم،کوادروتور اینسپایر یک کوادکوپتر حرفه ای است که برای فیلمبرداری های حرفه ای، جستجو و نجات و … استفاده می شود

قیمت: از ۱۰ تا ۱۴ میلیون تومان

 

 کوادکوپتر دوربین دار 3DR SOLO 

 

ساده ترین کوادکوپتر
کوادکوپتر «سولو» یکی از کاربردی ترین کوادکوپترهای کنونی و البته از ساده ترین ها برای پرواز است.

از نظر ویژگی، پهباد«سولو» شباهت زیادی به کوادروتور فانتوم ۳ دارد. با این تفاوت که فاقد دوربین داخلی است. در واقع کوادکوپتر از یک «گوپرو » برای فیلمبرداری استفاده می کند. مزیت این ویژگی این است که شما می توانید هر وقت دل تان خواست، دوربین را جدا کنید و مستقلا از آن بهره بگیرید اما تفاوت اصلی پهباد سولو با دیگر کوادکوپترهای RTF (یا آماده پرواز)، قابلیت ارتقای آن است.به این ترتیب، می توانید قطعاتت و سنسورهای کوادروتور سولو را ارتقا دهید. البته فعلا قطعه جدید مناسبی برای آن عرضه نشده اما احتمالا در آینده خواهد شد. با این حال، با قیمتی بیش از سه میلیون تومان، پهباد سولو انتخاب ارزانی نیست، خصوصا که دوربین «گوپرو» به عنوان بخشی از پکیج این کوادکوپتر فروخته نمی شود و شما باید آن را جداگانه بخرید. به زبان ساده تر اگر فقط به فیلمبرداری فکر می کنید، انتخاب های ارزان تری هم با کارآیی مشابه پیدا می شود.

گول ظاهر ساده این کوادکوپتر را هم نخورید چون فوق العاده پیشرفته و هوشمند است

قیمت: محدوده چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

 


ارزان ترین کوادکوپتر حرفه ای
 
این کوادکوپتر یکی‌ از دلایلی که در لیست است این است که این کوادکوپتر با توجه به قیمت ارزان خود در رده پهبادهای حرفه ای، خیلی‌ از امکانات کوادکوپتر‌های گرون‌تر و حرفه‌ای تر را داراست که با استفاده از سیستم جی پی اس خود، این کوادکوپتر به شما قابلیت‌هایی‌ مثل بازگشت به خانه، تنظیمات پیشرفته و پیمودن مسیرهای مشخص شده به صورت خودکار را میدهد، این کوادکوپتر همچینین قادر هست که تا ارتفاع۵۰۰متری پرواز کند بدون اینکه ارتباطش با شما قطع شود و ۱۵ دقیقه پرواز مداوم داشته باشد. برای عکس برداری و فیلمبرداری با این کوادکوپتر میتوانید گیمبال نصب کنید و از دوربین “گوپرو” استفاده کنید

قیمت: محدوده یک میلیون و پانصد هزار تومان

کوادکوپتری ارزان با نیم ساعت پرواز

کوادکوپتر X380

کوادکوپتر «x380» محصولی از کمپانی معتبر wltoy که پیش از این همه را با مدل خود شگفت زده کرده بود، یکی از کاربردی ترین کوادکوپترهای کنونی و البته از ساده ترین ها برای پرواز است. از نظر ویژگی، پهباد«x380» شباهت زیادی به کوادروتور فانتوم ۳ دارد. با این تفاوت که فاقد دوربین داخلی است. در واقع کوادکوپتر از یک «GoPro Hero» برای فیلمبرداری استفاده می کند. مزیت این ویژگی این است که شما می توانید هر وقت دل تان خواست، دوربین را جدا کنید و مستقلا از آن بهره بگیرید .
با این حال، با قیمتی حدود دو میلیون تومان و باتری ۵۴۰۰ میلی آمپری معادل نیم ساعت پرواز و بردی حدود یک کیلومتر و یک سیستم gps مجهز، پهباد x380 انتخاب بسیار مناسبی است، دوربین «گوپرو» به عنوان بخشی از پکیج این کوادکوپتر فروخته نمی شود و شما باید آن را جداگانه بخرید.

قیمت: یک میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومانارزان ترین کوادکوپترهای بازار را بشناسید

Syma X5sw
x5sw کوادکوپتر


کوادکوپتر سایما x5sw

« Syma X5sw » یکی از بهترین و محبوب ترین کوادکوپترهای ارزان بازار است که ظاهر خوبی دارد.این کوادکوپتر کاملا آماده پرواز فروخته می شود. یعنی داخل جعبه اش علاوه بر خود کوادکوپتر، باتری، کنترل از راه دور و شارژرش را هم دریافت می کنید. دوربین استاندارد آن با کیفیت ۷۲۰ پیکس فیلمبرداری می کند که عالی نیست .مهمترین ویژگی Syma X5sw ، مقاوم در برابر ضربه بودنش محسوب می شود. ملخ ها محافظ دارند و بدنه کوادکوپتر به حد کافی محکم ساخته شده. علاوه بر این، اگر قصد دارید در آینده کوادکوپتری حرفه ای بخرید، Syma X5sw می تواند نقش رابط آموزشی را برای شما بازی کند.نکته ای که باید حتما باید به آن توجه کنید پایداری پرواز و برد پایین این مدل است که ممکن است برای شما مشکل ساز شود…

قیمت: 200 هزار تومان


Yizhan X4

 کوادکوپتر x4


این کوادکوپتر کوچک، با اندازه اندکی بزرگتر از کوادکوپتر ۵۰۳۶، هم ارزان است و هم دوام نسبتا خوبی دارد. دنبال کردن آن هنگام پرواز هم به سختی پهباد ۵۰۳۶ نیست، ضمن این که کنترل کوادکوپتر«x4» بزرگتر از نانوکوادکوپتر ۵۰۳۶ است که در دست گرفتنش را ساده تر می کند. نکته مثبت خیلی مهم کوادکوپتر x4 این است که همراه با جعبه اش یکسری کامل ملخ جایگزین دریافت می کنید تا اگر هر کدام از ملخ ها شکست بتوانید عوضش کنید. باتری ها هم امکان تعویض با انواع بزرگتر را دارند تا به این ترتیب، بتوانید مدت بیشتری را با کوادکوپتر پرواز کنید. برای پرواز با کوادکوپتر x4 نیاز به مهارت ابتدایی ندارید و کار با این مینی کوادکوپتر بسیار ساده و لذت بخش میباشد و میتوانید حالت پرواز آن را از ساده به حرفه ای تغییر داده و پرواز آکروباتیک و حرفه ای را با این پهباد کوچک تجربه کنید .

قیمت: ۱۹۵ هزار تومان


 کوادکوپتر نانو


نانو کوادکوپتر رسما کوچکترین کوادکوپتر تجاری موجود در بازار است. کوادکوپتر کمی بزرگتر از یک قوطی کبریت، که با آن می توانید سر به سر دیگران بگذارید یا خودتان را سرگرم کنید. کوادکوپتری بسیار با کیفیت و پرواز بسیار پایدار دارد
از مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربات نیز برخوردار است . همچنین مجهز به گارد های محافظ است که آن را دربین هم رده های خود ،مقاوم تر در برابر ضربه کرده است.
این کوادکوپتر از نمونه های مشابه خود بسیار با کیفیت تر و از پرواز بسیار پایداری برخوردار میباشد .

قیمت: محدوده 100 هزار تومانانتخاب یک فروشگاه بسیار با اهمیت تر از انتخاب یک مدل میباشد , در انتخاب خود تحقیق کنید , اعتبار و خوش نامی اتفاقی نیست ...

استفاده از این مطلب بدون اجازه ایران پرواز ممنوع میباشد

 

 


ارسال کالا به داخل و خارج

تحویل 2 ساعته در تهران , 1 الی 3 روزه در شهرستان و چند روزه در خارج از کشور

میتوانید حضورا خرید کنید و یا با پیک , پست و تیپاکس محصول خود را دریافت نمائید , هزینه ارسال کالاهای زیر یک میلیون تومان با مشتری میباشد .

اورجینال , درجه 1 , بی نظیر

تمامی کالاهای ایران پرواز اورجینال و با کیفیت و درجه 1 میباشند و اکثر کالاها گارانتی دارند و یا پشتیبانی ویژه دارند ...

با اطمینان خرید کنید و از خدمات پس از فروش ایران پرواز لذت ببرید و ما را

رضایت مشتری

جهت رضایت شما عزیزان انواع قطعات یدکی مدلها را جهت پشتیبانی محصولات فراهم نموده ایم و در بسیاری از موارد تعمیرات و پشتیبانی ایران پرواز رایگان صورت میگیرد .

آموزش , تعمیرات و پشتیبانی 10 ساله ایران پرواز , افتخار ماست